Konsolidace úvěrů

Když už si člověk pořídí hodně věcí, zážitků na "výhodné" spotřebitelské úvěry, pak se může a dostat do situace, kdy začne mít se splácením těchto úvěrů potíže.

 

Nelze v takové situaci strkat hlavu do písku. Je třeba začít situaci řešit. Není třeba se bát o problému mluvit. Většina bank je schopna se domluvit. (Oni chtějí své úroky). Jednoduchá cesta ven za takové nepříjemné situace je konsolidací těchto malých úvěrů do jednoho velkého. Většinou je cesta na dosah, jen vaši bankéři ji třeba nechtějí vidět, nebo jim to nedovolí systém. Pak je třeba nalést nezavislého odborníka, který Vám ukáže cestu jak lze situaci řešit.

 

Klient L. si za cca 3 roky pokusů o podnikání a partnerského života stihl pořídit 3 úvěry 2 kreditní karty a jeden kontokorent. Celkem za 450000,-Kč. Vše řádně vyčerpal a snažil se splácet. Celkové měsíční náklady na splátky těchto úvěrů byly celkem 18500,- Kč. Po konsolidaci jsme se dostali na splátku 8450,-Kč.

 

Situace není ztracená ani v případě, že jste se v minulosti dostali díky zpožděným splátkám do registrů. I zde se dá často najít schůdné řešení.Navštivte mě

Ing. Martin Donát
Mánesova 27
120 00 Praha 2Zavolejte mi

(+420) 777 221 760

e-mail
martin.donat@partners.czNapište mi